Şirket Hakkında

Firmamız 2007 yılında Niğde İlinde, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Telefon Santralleri ve Network Altyapıları Alanlarında , Finans Kuruluşları, Banka ve ATM’lerinden , Parekende Mağaza Zincirleri, Kamu Kurumları, Medya ve Basın Kuruluşlarına Kadar Yüzlerce Müşterisine Hizmet Vermeye Başlamış, Gelişen Şartlar Doğrultusunda 2011 Yılında Mersin İlinde Şube Açarak Çukurova Bölgesinde de Hizmet Vermeye Başlamıştır.

Dünyadaki Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Eden Poyraz Güvenlik, Uzman ve Güçlü Teknik Kadrosu ile Elektronik Güvenlik Sistemleri, Telefon Santralleri ve Network Altyapıları Alanlarında Mersin ve Niğde İllerinde Müşterilerine Kesintisiz 7/24 hizmet Vermektedir. Firmamız Ayrıca Projeye Özel Elektronik Güvenlik Sistemleri Tasarlamakta ve Etkin Üst Düzey Güvenlik Çözümleri Sunmaktadır. İstenildiği Taktirde Firmamız, Özel Projelerde Danışmanlık Hizmeti de Vermektedir.

Şirket Politikamız

Çevreye, Topluma ve Çalışanlarına Karşı Sorumluluklarının Bilincinde, Teknoloji ve Kalite Açısından Güvenlik Sistemleri Sektöründe Lider Bir Kuruluş Olarak Müşterilerimize Beklentilerinin Üzerinde Ürün ve Hizmet Sunarak, Memnuniyetlerini Sağlamaktır.

Bu Doğrultuda Amacımız

Mal ve Hizmet Temin Ettiğimiz Tedarikçilerimizle, Öncelikle Kalite, Çevre Duyarlılığı ve İş Güvenliğini Sağlayacak İşbirliği ve Güven Çerçevesinde Çalışarak Verimliliğimizi Arttırmak, Bütün Faaliyet Sahalarında ve Hizmet Birimlerinde Tüm Faaliyetlerimizi Sistematik ve Düzenli Bir Şekilde Değerlendirerek Sürekli Daha İyiye ve Doğruya Yönelmektir. Çalışmalarımız Kapsamında Başta Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Olmak Üzere İlgili Tüm Yasal Şartlara Uymayı, Çevresel Etkileri, Kirlenmeyi ve Kaza Risklerini Önlemeyi Taahhüt Ederiz.

 

 

 

Bizimle Paylaş twitter facebook